جستجو
Filters
Close

عطر

حالت‌نمایش
نمایش‌براساس
تعداد در هر صفحه
فیلتر بر اساس ویژگی ها

آپِر تِن UPPER TEN FOR HER

این ادوپرفیوم در سال 2016 با رنگ و بویی از گل های شرقی روانه بازار شد و بازتابی است از میهمانی های پر زرق و برق شبانه همراه با رقص های دو نفره و دود سیگارهایی که فضا را مه آلود میکنند. این عطر برای "ماریون اسکیم" طراحی شده و سبک زندگی او را بیان میکند. پوشیدن کفشی پاشنه بلند در شبی از شبهای داغ شهر و نوشیدن جرعه ای شراب، رقص هیپ هاپ و دود کردن سیگاری ترک. رایحه های این عطر منحصر بفرد و بی همتا، تداعی کننده کوتاهی زندگی هستند و یادآور اینکه باید از این فرصت کم لذت برد، چرا که مهمانی های زیادی برای رفتن باقی مانده و سیگارهای بسیاری منتظر دود شدن هستند. "آپرتن زنانه" عطری است سرشار از احساسات و آمیخته به لذاتی دنیوی.

ابسلو ادو پرفیوم زنانه و مردانه هیستوا دِ پرفیوم حجم 60ml مدل ROSAM

رزام عطری از مجموعه "کمیاب"، کالکشن پر طرفدارعطرهای هیستوا دا پرفیوم است که عطر گل سرخ را به گونه ای بی همتا ارائه می کند.
گل سرخ و عود و عنبر از قدیمی ترین مواد صنعت عطر سازی هستند و جرالد گیسلن به گونه ای جسورانه ترکیبی را ارائه می دهد که در عین اصالت، رایحه ای مدرن از رز را معرفی می کند.
قصیده ای برای رز که که زیبایی شکننده اش را در بستری مخملی از گلبرگ، پوشانده است. روایح نفسانی را با ظرافتی ویژه با تازگی عطر مرکبات در هم می آمیزد تا تعادلی مدرن با عطر رز ایجاد کند که در دنباله ای پرشوراز رایحه های عود و زعفران، ترکیبی قدرتمند ایجاد می کنند. بازیگر پایانی این نمایش، نعنای هندیست که که در ترکیبی غیر معمول، رقص کنان وارد می شود و روح شرقی را در فضا می دمد.

ابسلو ادو پرفیوم زنانه و مردانه هیستوا دِ پرفیوم حجم 60ml مدل FIDELIS

فیدلیس عطری شگفت انگیز از از مجموعه کمیاب های هیستوری با رایحه های گل های بهاری است که در سال 2015 به بازار عرضه شد.
شیشه این عطر مس اندود شده، فلزی که نماد خدمت به ونوس، الهه ی عشق و اغوا گری در یونان باستان است. فیدلیس مشام را نوازش می دهد و همچون بوسه ای مقدس بر دستان ونوس این خالق اغواگر زده می شود.

ابسلو ادو پرفیوم زنانه و مردانه هیستوا دِ پرفیوم حجم 60ml مدل VENI

آمدم، دیدم، پیروز شدم (veni, vidi, vici)، شبه جمله معروف ژولیوس سزار بعد از فتح رم که یادآور پیروزی آسان این فرمانده دلیر در نبرد بزرگ رم است، منبع الهام این سه عطر از جرالد گیسلن می باشد.
او در این سه گانه می کوشد شکوه یک پیروزی بزرگ را با احساسی از جسارت، دانش و موفقیت، مجسم کند و در واقع قدرت روح انسان را با قدرت عناصر طبیعت در هم آمیزد.
veni نماد زمین است، زمینی که هنوز اسرار زیادی در دل نهفته دارد و چیزهای زیادی برای یاد دادن به ما. خوی صیقل نخورده اش ما را وا می دارد تا حواسمان، جمعِ غلبه بر محدودیت هایمان باشد.
مانند نخستین کاشفان که پا به وادی ناشناخته ها گذاشتند، "وِنی"، ما را به سفری پر ماجرا فرا می خواند. سفری که از احترام آشنای لاوِندر، محبت هل که در آغوشی از عنبر پیچیده و تند بادی از عطر صمغ زرد، شروع می شود و در ساحلی از عطر دارچین تازه فرود می آید. سپس برای کشف عطر میخک که روایحی نا محسوس از زعفران و وانیل و نعنای هندی را در دل دارد، وارد جنگلی انبوه از چوب گایاک می شود. سفری شایسته قهرمانان حماسی باستان.

ادو پر فیوم "گریسِت" GRISETTE

یکی از جدید ترین محصولات لوبن که در سال 2015 به بازار عرضه شد. الهام بخش روایح "گریست"، زنان سرشار از زندگی و شاداب قرن 19 فرانسه است که در کارخانه های بافندگی کار می کردند. آنها زیبا و اغواگر بودند با روح هایی آزاد و پر از حس زندگی. آنها در محله "مونتمار" پاریس، الهام بخش آثار بسیاری از هنرمندان آن روزگار در پاریس نیز بودند و خانه عطر لوبن نیز از این قاعده مستثنی نبود. تصویری از خیابان های شلوغ پاریس در قرن 19 ام و مردمی را که در آن رفت و آمد می کنند را تصور کنید. در میان همهمه و شلوغی شهر زنی را تصور کنید که سرش را بالا گرفته و با نگاهی معصوم به مردعاشقش می نگرد؛ زنی که سرشار از زندگی است، هنرمندی زبردست است و چشمانش همچون ستارهای روشن آسمان شب می درخشد. ترکیباتی روشن و روان که یاد آور شکوه و شادابی اند و زنانی جوان، سخت کوش و خوشگذران را نمایندگی می کنند.

ادو پرفیوم زنانه و مردانه بودیسیا حجم 100ml مدل Complex "پیچیده"

عطر کمپلکس از بودیسیا را می توان نمادی مطلق از پیچیدگی و ظرافت دانست. این عطر با داشتن ترکیباتی از رزین بسیار قوی است و سمبلی برای استحکام و اعتماد به نفس به شمار می آید. عطری پرجذبه اما بی پیرایه و رک، با روایحی که نمیتوان به راحتی از آن گذشت. مانند احساسیست که پیچیدگیش را نه از ترکیبات پیچیده، بلکه از هنر و تجربه عطرسازانش می گیرد. سرشار از اعتماد به نفس، لبریز از عطرهایی خوشایند نفسانیات شامل: بخورات خوشبو، مشک، ریحان و مریم گلی. راز و رمزی حیوانی و فریبنده در این رایحه موج میزند. کمی عصاره ی بنفشه بُعد دیگری به این عطر میبخشد و اساس نامگذاری اش را که به معنای پیچیده است تضمین میکند. عطری سکسی و وسوسه انگیز است. پیچیده پس از خشک شدن عطری بسیار متمایز با حال و هوایی سرشار از حس اعتماد به نفس جنسی از خود بر جای میگذارد و ماندگاری فوق العاده ای روی پوست دارد.

ادو پرفیوم زنانه و مردانه بودیسیا حجم 100ml مدل Imperial "امپراطوری"

عطری دیگر از مجموعه "Power" با هان صلابت ویژه بودیسیا و همانطور که از نامش بر می آید بیانگر قدرت و احترام است و آنها را به گونه ای که شایسته یک امپراطوریست، بیان می کند. امپریال عطری است که از ابراز وجود هراسی ندارد و از مورد توجه قرار گرفتن لذت می برد. یک رایحه شرقی است که بی باکی و نترسی را درون خود پنهان کرده و با عطر گل ها و طبیعت، در احساسی عمیق و سرشار ریشه دوانده است. این عطر با ویژگی های خاص خود همچون رقصنده ای تمام توجهات را به سوی خود می کشد و به مردان و زنانی هدیه می شود که در پیچ و خم زندگی شجاعانه ایستادند و از هیچ چیز هراس بر دل راه ندادند.

ادو پرفیوم زنانه و مردانه بودیسیا حجم 100ml مدل Ardent "آتشین مزاج"

"آردنت" در سال 2012 به بازار عرضه شد و در مجموعه SPIRIT از عطرهای بودیسیا قرار دارد. به تبع نام خود عطری آتشین است که یادآور شبهای شرجی در سرزمینی عجیب و پر تب و تاب، در انبوهی از هوس و ماجراجویی است. نبضت را به دست می گیرد و آنقدر بالا میبرد تا در شور و حالی ناب مستت کند. رایحه فریبنده اش که از شیرینی های زمینی الهام گرفته شده است و رایحه ای تند و خوشایند از گلها به همراه دارد. ترکیباتی طبیعی و کمیاب که یادآور شبی اغواکننده است.

ادو پرفیوم زنانه و مردانه بودیسیا حجم 100ml مدل Blue Sapphire "یاقوت آبی"

ادوپرفیوم یاقوت آبی یکی از خاص ترین کار های عطرسازی بودیسیا است که در مجموعه "Exclusive" عرضه شده است که الهامی از خوی آزاد انسانی است. این عطر که الهام بخش طراحی آن 65 امین سالگرد عروسی ملکه الیزابت دوم و شاهزاده فیلیپ است در جعبه ساتنی سیاهش، احساسی شاهانه میبخشد. یاقوت آبی، سمبل هارمونی، وفاداری، دوستی و اعتماد است و افسانة ملکه بودیسیا را یادآور می شود. طراحی بلو سفیر بر اساس همین سنگ جواهر رمزآلود بوده است. رنگ آبی سلطنتی فالکون شیشه ای این عطر خیره کننده است و پوشش ورقه های طلایی که با یاقوت آبی کبود نقش ونگار پیدا کرده اند، درون جعبه "بلو سفیر" احساسی پرقدرت از ارزشمندی را نمایش می دهد.

ادو پرفیوم زنانه و مردانه بودیسیا حجم 100ml مدل Energizer " انرژی بخش"

این عطر از کالکشن "ویگور" Vigour، بازتابی از نیروی افسارگسیخته خون اصیل بودیسیاییست که در شیشه ای دست ساز ومنحصر به فرد، متمرکز شده است. انرجایزر، ذهن، روح و بدن شما را نیرویی تازه میبخشد و شما را برای شروعی قدرتمند مهیا می کند انرجایزر همانطور که از نامش بر می آید تزریق کننده سرزندگی و تازگی به روح و بدن است، با عطر بی نظیر مرکبات، این عطر برای شما سفری هیجان انگیز به گوشه ای از بهشت و کشف و شهود در زیبایی بی پایان آن را ترتیب می دهد. مناسب برای کسانیست که از مواجهه با چالشهای هر روزه لذت میبرند و مشکلات را به مواجهه می طلبند. حضور خود را با صدای بلند اعلام می کنند و همیشه برای شروعی جدید آماده اند و همانند تمامی محصولات بودیسیا از ماندگاری بوی بالایی برخوردار است.

ادو پرفیوم زنانه و مردانه بودیسیا حجم 100ml مدل Monarch "پادشاه"

یکی از دلایل موفقیت برند بودیسیا، توانایی فوق العاده در شناخت روحیات استفاده کنندگان از عطر هایش و نفوذ به درون آن و دادن احساسی زیبا به آنان است. برپایی صحنه ای مجلل با بازیگرانی برجسته که احساسی شاهانه به آنها میدهد، در حالی که اثری از اغراق و گزافه گویی در آن وجود ندارد. مونارک در سال 2015 به بازار عرضه شد و می توان آنرا مانند ویترینی رنگارنگ، سرشار از مواد و رایحه های متنوع و گاه متضاد دانست. تضادی که به آن زیبایی و فوق العادگی می بخشد. این عطر در عین حفظ شکوه و زیباییش برای همه افراد از هر سن و جنسیتی مناسب است و خود را محدود به هیچ چیز نمی کند.

ادو پرفیوم زنانه و مردانه بودیسیا حجم 100ml مدل Adventurss "بانوی جسور"

این ادوپرفیوم فوق العاده از "بودیسیا" که در مجموعه " Spirit" ارائه شده، نمودی است از دلفریبی قرن 21 ام. پراکنش روایح گرمش با ترکیبی عالی، و ماندگاری بالا، در تمام طول روز جسارتش را به رخ میکشد و آزادی روح شما را نمایندگی می کند. ادونچورز در واقع نمایشی از نوع نگرش ملکه بودیسیا به زندگیست. رها از هر بندی، آزاد اندیش، با صلابت و پر قدرت. عطر با اشاره زنجبیل شروع میشود که کمی با عطر هلو ملایم شده و شایعه وار و بی مهابا پیش می رود و گسترش می یابد. روایح آغازین، در فضایی این جهانی، با بوهای چوبی و مهیج نت های پایه به خوبی همدیگر را کامل می کنند. سفر در فضایی مسحور کننده، پر از هیجان و اتفاقات غیر منتظره دلهره ای شیرین بر دل می افکند اما هیچ کسی، یارای ایستادگی در برابر این وسوسه را نخواهد داشت.
بالا