جستجو
Filters
Close

Linari

فلسفه برند لیناری

پرفیوم ها قادر به ایجاد یا اثرگذاری بر محیطاطراف ما هستند و بصورت خود آگاه یا ناخودآگاه بر احساسات ما تاثیر می گذارند و همچنین به احساسات ما روح بخشیده و عواطف ما را شکل می دهند. در مسیر جهانی ساخت پرفیوم و بر اساس تحقیقات پیوسته برای ساخت بهترین رایحه ،تنها تعداد کمی از رایحه های دلفریب ایجاد شده که توانسته اند بر ما اثری جادویی بگذارند. ویژگیهای غیر قابل شکست و قدرتمند این رایحه ها بر اساس ویژگیهای منحصر به فرد آنها تعیین می شود. استفاده از فنون خلق رایحه های منحصر به فرد لازمه توسعه هر چه قویتر و معرفی رایحه های دلفریب به خبرگان عرصه جهانی پرفیوم است. نتیجه آن پرفیوم های عالی ،استثنایی و منحصر بفردی است که توسط شرکت لیناری (LINARI) و بوسیله برجسته ترین سازندگان پرفیوم جهان ایجاد شده است. در این جهان در حال رشد، لیناری بر تمامی آرزوها و علاقه شخصی افراد جامعه عمل می پوشاند. با تاکید بر تمامی مفاهیم و اصول شرکت لیناری (LINARI) ، بهترین و برترین رایحه ها با طراحی مدرن و فنا ناپذیر ترکیب می شود. تمامی تولیدات و محصولات شرکت لیناری توسط رینر دیرش (Rainer Diersche ) خلق می شود که از مفاهیم اولیه محصول تا طراحی محصول نهایی را شامل می شود.

 

 

پرفیومرها

 موریس روسل (MAURICE ROUCEL) یکی از برجسته ترین طراحان پرفیوم دنیای معاصر است که جوایز متعددی در آزادی سبک و تنوع در ساخت رایحه های منحصر به فرد دارد . او بواقع معتقد به زیبایی و احساس زیبایی شناسانه است و از ویژگیهای منحصر بفرد او سادگی ، بی باکی و شجاعت در خلق رایحه هایش می باشد.

 ساخته موریس : ACQUA SANTA

 

مارک بوکستن (MARK BUXTON) آلمانی –انگلیسی ، او یکی از خلاق ترین پرفیومرهای دوران معاصر است ، محل ساخت آثار باورنکردنی اش در پاریس است. اشتیاق متمرکز که با دقت بسیار زیاد او ترکیب شده ، قدرتش را در ساخت پرفیوم شکل می دهد. ساخته هایی رمزآلود، محرک و برانگیزاننده .

ساخته های مارک بوکستن:  ANGELO DI FIUME  .  NOTTE BIANCA . PORTA DEL CIELO

  

 اگون اولکرز(EGON OELKERS) در دنیای رایحه نام اگون اولکرز  بطور حتم یادآور منحصر بفرد بودن ، زیبایی و توازن یا هارمونی است. پاریس ، نیویورک ،ژنو و هامبورگ محل اقامتی برای او در 40 سال خلق آثارش بوده است. سبک اگون : ساخته هایی بسیار ماهرانه که احساس لوکس بودن را در خود دارند. همیشه تعادلی میان بوی میوه ، گل ،فلفل و چوب برقرار می کند.

ساخته های اگون : ELEGANZA LUMINOSA  .  VISTA SULMARE  . FUOCO INFERNALE

 

 

"مدیاژ، نمایندگی انحصاری فروش اینترنتی لیناری در ایران"

 

 

 

 

حالت‌نمایش
نمایش‌براساس

AVORIO-Room Fragrances

رایحه منزل "آوُریو" Avorio -Room Fragrance "عاج"
رایحه منزل "آوریو" یا "عاج" از رده شیشه نیم شفاف از محصولات رایحه منزل عرضه شده است.
آوریو نمودی از شفافیت و هامونی است و با روایح دلپذیرش فضایی روشن و لوکس را به منزل میبخشد. فضا را با عطر دسته ظریفی از گل های رز ترکی، یاسمن و زنبق‌ وحشی و حسی گیرا از میوه های ترنگ، گریپ¬فروت آبدار و پرتقال رسیده محشون می کند. رایحه¬ی وانیل و خزه با نعناع هندی و مشک در هم می¬آمیزد. تجربه¬ای خوشایند و ناب از رایحه ای با درخشندگی بی انتها و منحصربه فرد.

CALLA-Room Fragrances

رایحه منزل "کاللا" CALLA -Room Fragrance "گل مرداب"
این رایحه که به نام "کاللا" که نامش را از گلی به همین نام "گل مرداب" گرفته است، ترکیبی از رایحة گرم برگ های چایِ سیاه و تازگی و شادابی گریپ فروت و پرتغال و رگه ای از رایحة هلو می باشد. بن مایه ای ظریف از چوب صندل و یاسمن این هارمونی زیبا را کامل می کنند.
روایحی پر از شفافیت،انرژی و طراوت ژاله های صبحگاهی و با جذابیت امروزی اما جاودان خود، بازتابی کامل از خلوص شاهین های شیشه ای و جلا داده شده است.
طراحی ماندگار این افشانه برگرفته از همکاری با هنرمند ایتالیایی فابیو ماریا لیناری می باشد. لیناری این پروژة چالش انگیز و پیچیده را با صبر و دقت انجام داده است. هر یک از این شاهکارها توسط دستان متخصصان آلمانی تزیین شده است. سرپوش های پیچی و در پوش های چوبی افشانه ها در مراحل مختلف لاک زنی و سمباده زنی (پرداخت) و مطابق با کارهای هنری لاک زنی به سبک سنتی آسیایی با لاک براق پوشیده شده اند.

CIELO-Room Fragrances

رایحه منزل "چیه لو" CIELO-Room Fragrance "آسمان"
روایح منزل لیناری محصولی جدید در صنعت عطر سازی است اما خوشبو کردن منزل، قدمتی به طول تاریخ دارد.
لیناری در این رایحه، روایحی بهشتی که آمیخته ای از زیبایی و جذبه هستند را بازتاب میدهد. درخشش آسمان نیمه شب و حرارت رایحه های سدر و رایحه های وسوسه انگیز چوب بلسان در همراهی با رایحه های تازة ترنج، نارنگی شیرین و صمغ زرد هارمونیک با خصوصیات احساس برانگیز رایحه های مشک بالم فضایی بهشتی و روحانی را به منزل شما هدیه میکنند.

ESTATE-Room Fragrances

رایحه منزل "استاته" ESTATE -Room Fragrance "تابستان"
تازگی گریپ فروت و لیمو هماهنگ با عطری ملایم در توازن و تعادل هستند.
تازگی و طراوت شیدا کنندة چمنزار تابستان و رایحه های لیموی رسیده با بن مایه ای سبز و آبدار ترکیب شده اند تا یک نسیم سبک، خنک و متمایز را به وجود آورند. لایه های زیرین رایحه های ظریف عنبر و مشک حواس را در هم می آمیزند.

OCEANO-Room Fragrances

رایحه منزل "اوشن" OCEANO -Room Fragrance "اقیانوس"
ضرباهنگ مقاومت ناپذیر رُز و چوب سدر با رایحه ی عطرهای خوشبوی مُشک در میل و ابدیت، به زلالی آب و خلوص اقیانوس ها و بن مایة ترش مزة ترنگ، گریپ فروت صورتی و لیمو که با عطر لطیف اقیانوس درآمیخته باشد. رایحه های لطیف اوریس و تونکا طراوت و شور این عطر را کامل می کند.

RIVA-Room Fragrances

رایحه منزل "ریوا" RIVA -Room Fragrance "یاقوت بنفش"
شادابی و رخشایی – دسته گلی پر طراوت از شکوفه های ماگنولیا، دانه های فلفل قرمز، و رایحه های گریپ فروت صورتی، ماندارین (نارنگی) رسیده، و ترنگ کالابریا (جنوب ایتالیا) در خود ظرافت و زیبایی دریا را متجلی می سازد. نوت اصلی آن ترکیبی تازه از نوت های میوه ای کاسیس (نوعی مشروب) و نوت های گلدار شکوفه های لطیف پرتغال، یلانگ یلانگ، و روغن گل رز می باشد. افسون حس برانگیز آن به وسیلة رایحه های پرندگونه (لطیف) آب نبات، و نوت های گرم مشک، چوب صندل، و پاچولی سخاوتمندانه در هوا منتشر می شود.

RUBINO-Room Fragrances

رایحه منزل "آوُریو" RUBINO -Room Fragrance "یاقوت بنفش"
رایحه منزل "روبینو" یا "یاقوت بنفش" از رده شیشه نیم شفاف از محصولات رایحه منزل عرضه شده است.
تجربه ی بهترین و خالص ترین عطر به همراه رایحه ی گلهای ظریف مدیترانه ای در خلوص و تازگی. "روبینو" دسته گلی سفید و بشاش است که با رایحه های درخشان خربزه، تمشک تازه، ماندارین، و ترنج آبدار احاطه شده است. بعد از اینکه عطر روی پوست خشک شد، شما را با وتیور و رایحه های چوب صندل و مشک شگفت زده می کند. روبینو عطری با ترکیبی بی نقص به همراه ظرافت و خلوص ایتالیایی دنیای جدید را در خود دارد.

SFERA-Room Fragrances

رایحه منزل "اسفرا" SFERA -Room Fragrance "کروی"
پیوند ظریف و یگانه ی سدر و چوب صندل با رایحه ای تازه و لطیف در لطافت و کمال، پر برق و پر انرژی به مانند شامپاین، عطرهای نارنگی، ترنگ، و مرکبات رسیده درهم آمیخته تا یک حس سبکی گیرا با گرمای عطرآگین چوب بلسان و عنبر را القا کند.
این رایحه در رده یاقوت سرخ" عرضه شده و و با درب هایی از جنس چوب زیبای ونگ آفریقایی پیوندی بی نقص خورده اند که این نمایانگر گرمای رایحه ها و زیبایی طرح آن است.

SOGNO-Room Fragrances

رایحه منزل "سونیو" SOGNO -Room Fragrance "رویا"
لطافت و وسوسه – یک ترکیب لطیف و بالم مانند با ترکیبی از زنجفیل تند و درخت لامی و رگه ای از مرکبات که با رایحه های ملایم عنبر و کندر احاطه شده اند. رایحه های لطیف و سبز برگاموت و یاسمن به همراه نفحات مشک و چوب سدار در لطافت وسوسه انگیزی یک تجربة دلربا و بی همتا.

ادو پرفیوم زنانه و مردانه لیناری حجم 100ml مدل VISTA SUL MARE

ادوپرفیوم VISTA SUL MARE "منظره ای رو به دریا"
"منظره ای رو به دریا" نام ادوپرفیومی پرقدرت از لیناری است که درسال 2008 ارائه شد. طراح عطر "اگان اولکرز" است که سه عطر دیگر از عطر های لیناری را ساخته است.
روایح این ادوپرفیوم، بازتابی از قدرت، جذابیت و کشش اقیانوس است و روایح دریایی به وضوح در عطر به مشام می رسند. تصور کنید تختی کنار دریا در سایه نخل و نوازش نسیم خنک اقیانوس. روایحی که کمتر کسی را یارای مقاوت در مقابل آن خواهد بود. شیشه عطر نیز به طرزی باشکوه با طرح های مربعی شکل و ساخته شده از پلاتین 24 عیار مزید بر درخشش روایح بی نظیرش است.

ادو پرفیوم زنانه و مردانه لیناری حجم 100ml مدل ACQUA SANTA

ادوپرفیوم MARE PACIFICO "اقیانوس آرام".
این ادوپرفیوم فوق العاده از لیناری در سال 2010 به بازار عرضه شد و به روایح آن به طور تحسین بر انگیزی، بازتابی از سکون و بیکرانگی اقیانوس آرام است. در هم تنیدگی شوری اغواگر و خنکای روایح دریایی با تازگی بوهای لیمو و برگ درخت غان روسی و روغن سرو اسپانیایی و بوهای گلی و ادویه ای ماته آمریکایی جنوبی تر کیبی شگفت انگیز و جذاب را ارائه کرده است که در تضاد با روایح چوبهای دریایی و ظرافت روایح سبز و عصاره رز ترکیه ای،یک همنشینی عالی را ایجاده کرده اند.
روایح احساس برانگیز کفالیس، نعنای اندونزیایی، عطر نفیس چوب صندل اندونزیایی که با روایح خزه تازه فرانسوی احاطه شده اند در انتهای عطر، متضمن پایداری و خط بویی فوق العاده از این عطر است.

ادو پرفیوم زنانه و مردانه لیناری حجم 100ml مدل PORTA DEL CIELO

ادوپرفیوم PORTA DEL CIELO "دری به آسمان"
ادوپرفیوم "پورتا دل چیه لو " یا دروازه ای به آسمان در سال 2012 توسط مارک بوکستون طراحی و به بازار عرضه شد و عطری نسبتا جدید با روایحی منحصر به فرد است و یکی از عطر های موفق خانه عطرسازی لیناری به شمار می رود.
یک همزیستی عالی از روایح میوه ای پر احساس، لطافت گل ها، روایح چوبی همراه با فضایی شرقی. سازنده این عطر دو رایحه دیگر از لیناری را به نام های "فرشته رودخانه" و "شب سپید" را نیز طراحی کرده است. شیشه عطر نیز توسط "راینر دیرشه" در سبک کمینه گرا(مینیمال) طراحی شده و با الگوهایی موج گون، ساخته شده از طلای 22 عیار تزیین شده است.
بالا