جستجو
Filters

BOADICEA

در مه صبحگاهی صدای شیپور منادی آغاز نبردی تکرار نشدنی است. رهبر مبارزان ملکه ای قدرتمند و جنگ طلب است با طوقی طلایی دور به گردن خویش. با حرکت پرتلاطم ارابه اش که به پیش میراند، طره های گندم‌ گونش در باد می رقصد و شمشیرش به هوا بر میخیزد. صدایش را بلند میکند و با غریو و فریاد ارتش خویش را فرا میخواند. شجاعتش راسخ است و نامش بودیسیا است ، کهن الگو، ملکه ی جنگجوی بریتانیا ، او چارچوبی را فراهم کرد که بعدها در هنگام تعیین قوانین و حدود پادشاهی و امپراتوری الهام بخش قوانین ملکه هایی چون الیزابت و ویکتوریا بود. جسارت و شجاعت او همچنان الهام بخش است و منادی مفهوم شجاعت زنانه است. شجاعت، شور و قدرت مثال زدنی بودیسیا مبنا و انگیزه و محرک برند لوکسی است که نام او را یدک میکشد. هر گونه ای از محصول ظفرمند بودیسیا با افتخار میراث بریتانیایی خویش را به نمایش میگذارد. هنر و مهارت بریتانیایی، مجموعه عطری متمایز و نوآورانه و واقعا زیبا خلق کرده است. بودیسیا با داشتن ظاهر و مفهومی منحصر به فرد، برندی پیشگام است. دامنه ی رایحه اش تداعی کننده ی شجاعت و قدرت باستانی است. بودیسیا که ساخته ی دست هنرمندان بریتانیایی است، برندی منحصر به فرد زنانه و مردانه است که تلفیقی از سنت، میراث فرهنگی و اشرافیت کلاسیک بی انتهاست که با مدرنیته درهم آمیخته شده است

حالت‌نمایش
نمایش‌براساس
تعداد در هر صفحه

Adventuress

ماجراجو عطری فوق العاده پرانرژی، و با ماهیتی جذاب است. این حالت با نتهای اولیه ی درخشانی از مرکبات از جمله ماندارین ایجاد میشود. اشارتی ظریف از زنجبیل بُعد دیگری از عطر را نمایان میکند که پس از خشک شدن به نتهای اصلی چوب صندل و مشک میرسد. نت میانی از عطر هلو است که با شیرینی خاصی ترکیب شده است. ماجراجو حقیقتا ارزش ماجراجویی را دارد. ماجراجو عطری آزاد و پرجنب و جوش است همراه با نوازشگری ملایم که پس از خشک شدن هر کسی را تشنه ی میزان

Ardent

سرسخت رایحه ای فریبنده است که از شیرینی های زمینی الهام گرفته شده است و رایحه ای تند و خوشایند از گلها به همراه دارد. ترکیب چنین مجموعه ای تلفیق طبیعی و کمیابی ایجاد میکند که یادآور شبی اغواکننده و مرطوب در سرزمینی دور است. نت اولیه به صورتی نمایشی پیش دستی میکند و روی پوست می نشیند؛ عطر زعفران آمیخته با گشنیز با گل رز زیبای ترکیه ای تلطیف میشود. رایحه ی میانی تنها حس شهوانی اشرافیت را شدت می بخشد چون رز و یاس با داشتن گرمی بی پروا، نقشی فاخر در تسخیر شما دارند. سرسخت به آرامی ما را به جوش و خروش وامیدارد و به اعماق زمین میبرد. استفاده ی محتاطانه و استادانه از چوب آگار رایحه ها را بادوام تر میکند؛ در حالیکه استفاده از ماده ی شیمیایی بنزوئین و کهربا پایانی حس‌آمیخته را تضمین میکند. سرسخت از نت اولیه تا انتهایی سرشار از درامی عاشقانه است.

Blue Sapphire

با الهام از شصت و پنجمین سالروز ازدواج ملکه الیزابت دوم و پرنس فیلیپ، عضو جدید بودیسا با نام Victorious (پیروزمند) یک حس کاویانی (شاهانه) دارد.

Chariot

کالسکه عطر جدید پرشوری است- این عطر مخلوطی غنی از عود شرقی همراه با پاپیروس، نعناع هندی و سدر و چوب صندل است. نت رزین بنزوئین ترکیب شده با مشک و خزه است در حالیکه قلب آن با مریم گلی و شکوفه ی پرتقال و یاسمن و تندی هل و جوز در هم تنیده است. نتهای اولیه ی خوشایند این ادوپرفیوم سبکی پیروزمندانه به آن داده است، میوه های قرمز پرچم خویش را تکان میدهند، و پس از آن نت مرکباتی مثل لیمو و ترنج را به ارمغان می آورند. پس از خشک شدن، حس دربرگیرنده ی مبهمی از زعفران ماهیت دلیرانه ی آن را نمایان میکند. فتنه در دستور کار است!!!!. ترکیب فرّاری از رز، یاسمن و میوه های لذیذ: درخشان و جذاب.

Complex

پیچیده شرکتی محبوب در زمینه ی مجموعه عطرهای لوکس است که با داشتن رایحه های غنی زمینی الهام بخش همگی است. پیچیده عطری است سرشار از اعتماد به نفس، لبریز از عطرهایی خوشایند نفسانیات شامل: بخورات خوشبو، مشک، ریحان و مریم گلی. راز و رمزی حیوانی و فریبنده در این رایحه موج میزند. کمی عصاره ی بنفشه بُعد دیگری به این عطر میبخشد و اساس نامگذاری اش را که به معنای پیچیده است تضمین میکند. عطری سکسی و وسوسه انگیز است. پیچیده پس از خشک شدن عطری بسیار متمایز با حال و هوایی سرشار از حس اعتماد به نفس جنسی از خود بر جای میگذارد. طول عمر فوق العاده ای روی پوست دارد.

Energizer

انرژی بخش روح و جسم را بیدار میکند. همانطور که از نامش پیداست، تجربه ای انرژی زاست. پاک، تازه و سرشار از نیروست. نت ابتدایی آن واضح و لذتبخش است. استفاده ی روزانه ی انرژی بخش با داشتن مواد تشکیل دهنده ی درجه یک و غلظت عطر بالا حس خوب و تازه ی دوش گرفتن را به شما تضمین میکند. وقتی نت اولیه کم کم از بین میرود، نت اصلی ماهیت متفاوت خود را نشان میدهد-رایحه ای نرم و لطیف از علف هندی و مشک خوشبو. مرد و زن هر دو به دلیل جوانی‌بخشی و ماندگاری انرژی بخش از آن لذت میبرند.
بالا