جستجو
Filters

BOADICEA THE VICTORIOUS

در مه صبحگاهی صدای شیپور منادی آغاز نبردی تکرار نشدنی است. رهبر مبارزان ملکه ای قدرتمند و جنگ طلب است با طوقی طلایی دور به گردن خویش. با حرکت پرتلاطم ارابه اش که به پیش میراند، طره های گندم‌ گونش در باد می رقصد و شمشیرش به هوا بر میخیزد. صدایش را بلند میکند و با غریو و فریاد ارتش خویش را فرا میخواند. شجاعتش راسخ است و نامش بودیسیا است ، کهن الگو، ملکه ی جنگجوی بریتانیا ، او چارچوبی را فراهم کرد که بعدها در هنگام تعیین قوانین و حدود پادشاهی و امپراتوری الهام بخش قوانین ملکه هایی چون الیزابت و ویکتوریا بود. جسارت و شجاعت او همچنان الهام بخش است و منادی مفهوم شجاعت زنانه است. شجاعت، شور و قدرت مثال زدنی بودیسیا مبنا و انگیزه و محرک برند لوکسی است که نام او را یدک میکشد. هر گونه ای از محصول ظفرمند بودیسیا با افتخار میراث بریتانیایی خویش را به نمایش میگذارد. هنر و مهارت بریتانیایی، مجموعه عطری متمایز و نوآورانه و واقعا زیبا خلق کرده است. بودیسیا با داشتن ظاهر و مفهومی منحصر به فرد، برندی پیشگام است. دامنه ی رایحه اش تداعی کننده ی شجاعت و قدرت باستانی است. بودیسیا که ساخته ی دست هنرمندان بریتانیایی است، برندی منحصر به فرد زنانه و مردانه است که تلفیقی از سنت، میراث فرهنگی و اشرافیت کلاسیک بی انتهاست که با مدرنیته درهم آمیخته شده است

حالت‌نمایش
نمایش‌براساس
تعداد در هر صفحه
فیلتر بر اساس ویژگی ها

عطر Adventurss "بانوی جسور"

این ادوپرفیوم فوق العاده از "بودیسیا" که در مجموعه " Spirit" ارائه شده، نمودی است از دلفریبی قرن 21 ام. پراکنش روایح گرمش با ترکیبی عالی، و ماندگاری بالا، در تمام طول روز جسارتش را به رخ میکشد و آزادی روح شما را نمایندگی می کند. ادونچورز در واقع نمایشی از نوع نگرش ملکه بودیسیا به زندگیست. رها از هر بندی، آزاد اندیش، با صلابت و پر قدرت. عطر با اشاره زنجبیل شروع میشود که کمی با عطر هلو ملایم شده و شایعه وار و بی مهابا پیش می رود و گسترش می یابد. روایح آغازین، در فضایی این جهانی، با بوهای چوبی و مهیج نت های پایه به خوبی همدیگر را کامل می کنند. سفر در فضایی مسحور کننده، پر از هیجان و اتفاقات غیر منتظره دلهره ای شیرین بر دل می افکند اما هیچ کسی، یارای ایستادگی در برابر این وسوسه را نخواهد داشت.

عطر Ardent "آتشین مزاج"

"آردنت" در سال 2012 به بازار عرضه شد و در مجموعه SPIRIT از عطرهای بودیسیا قرار دارد. به تبع نام خود عطری آتشین است که یادآور شبهای شرجی در سرزمینی عجیب و پر تب و تاب، در انبوهی از هوس و ماجراجویی است. نبضت را به دست می گیرد و آنقدر بالا میبرد تا در شور و حالی ناب مستت کند. رایحه فریبنده اش که از شیرینی های زمینی الهام گرفته شده است و رایحه ای تند و خوشایند از گلها به همراه دارد. ترکیباتی طبیعی و کمیاب که یادآور شبی اغواکننده است.

عطر Blue Sapphire "یاقوت آبی"

ادوپرفیوم یاقوت آبی یکی از خاص ترین کار های عطرسازی بودیسیا است که در مجموعه "Exclusive" عرضه شده است که الهامی از خوی آزاد انسانی است. این عطر که الهام بخش طراحی آن 65 امین سالگرد عروسی ملکه الیزابت دوم و شاهزاده فیلیپ است در جعبه ساتنی سیاهش، احساسی شاهانه میبخشد. یاقوت آبی، سمبل هارمونی، وفاداری، دوستی و اعتماد است و افسانة ملکه بودیسیا را یادآور می شود. طراحی بلو سفیر بر اساس همین سنگ جواهر رمزآلود بوده است. رنگ آبی سلطنتی فالکون شیشه ای این عطر خیره کننده است و پوشش ورقه های طلایی که با یاقوت آبی کبود نقش ونگار پیدا کرده اند، درون جعبه "بلو سفیر" احساسی پرقدرت از ارزشمندی را نمایش می دهد.

عطر Chariot "ارابه جنگی"

الهام بخش این عطر، ارابه جنگی ملکه بودیسیاست، آنگاه که با ارابه جنگی اش راه خود را از میان تمام کسانی که مقابلش هستند، باز می کند. یادبودی از این ارابه بر فراز ضلع غربی پل "وست مینیستر" لندن ساخته شده است که ملکه را پیروزمندانه با سر نیزه ای در دست نشان می دهد. عطر نیز همین پیروزمندی و روح سرکش را با ترکیبی از روایح متمایز ادویه ای، گل های خوشبو، در جنگلی سرشار از بوی میوه ها، به نمایش می کشد و همانند ملکه که منادی سرزندگی است، به جنگ مشکلات پیش رو می رود. این عطر با رایحه های شرقی و آکنده از گل های رنگارنگ و زیبا برای استفاده، هیچ حد و مرزی را برای مخاطبان خود قائل نیست. اگر شما یک دختر جوان هستید و یا یک آقا در میانسالی فرقی ندارد، هر دوی شما می توانید برای شیک تر به نظر آمدن از عطر "کاریوت" بودیسیا استفاده کنید.

عطر Complex "پیچیده"

عطر کمپلکس از بودیسیا را می توان نمادی مطلق از پیچیدگی و ظرافت دانست. این عطر با داشتن ترکیباتی از رزین بسیار قوی است و سمبلی برای استحکام و اعتماد به نفس به شمار می آید. عطری پرجذبه اما بی پیرایه و رک، با روایحی که نمیتوان به راحتی از آن گذشت. مانند احساسیست که پیچیدگیش را نه از ترکیبات پیچیده، بلکه از هنر و تجربه عطرسازانش می گیرد. سرشار از اعتماد به نفس، لبریز از عطرهایی خوشایند نفسانیات شامل: بخورات خوشبو، مشک، ریحان و مریم گلی. راز و رمزی حیوانی و فریبنده در این رایحه موج میزند. کمی عصاره ی بنفشه بُعد دیگری به این عطر میبخشد و اساس نامگذاری اش را که به معنای پیچیده است تضمین میکند. عطری سکسی و وسوسه انگیز است. پیچیده پس از خشک شدن عطری بسیار متمایز با حال و هوایی سرشار از حس اعتماد به نفس جنسی از خود بر جای میگذارد و ماندگاری فوق العاده ای روی پوست دارد.

عطر Energizer " انرژی بخش"

این عطر از کالکشن "ویگور" Vigour، بازتابی از نیروی افسارگسیخته خون اصیل بودیسیاییست که در شیشه ای دست ساز ومنحصر به فرد، متمرکز شده است. انرجایزر، ذهن، روح و بدن شما را نیرویی تازه میبخشد و شما را برای شروعی قدرتمند مهیا می کند انرجایزر همانطور که از نامش بر می آید تزریق کننده سرزندگی و تازگی به روح و بدن است، با عطر بی نظیر مرکبات، این عطر برای شما سفری هیجان انگیز به گوشه ای از بهشت و کشف و شهود در زیبایی بی پایان آن را ترتیب می دهد. مناسب برای کسانیست که از مواجهه با چالشهای هر روزه لذت میبرند و مشکلات را به مواجهه می طلبند. حضور خود را با صدای بلند اعلام می کنند و همیشه برای شروعی جدید آماده اند و همانند تمامی محصولات بودیسیا از ماندگاری بوی بالایی برخوردار است.
بالا