جستجو
Filters
Close

BOADICEA THE VICTORIOUS

معرفی برند بودیسیا

جایگاه، فلسفه و ویژگی ها

"بودیسیا د ویکتوریوس" Boedicea the Victorious  برندی بریتانیایی در دنیای عطر سازی مستقل استکه فلسفه خود را بر مبنای تعریف لحظات تاریخی خاص بنا نهاده و عطری مستقل از جنسیت را با کیفیتی بی نظیر و اصالتی بریتانیایی ارائه میدهد.ویژگی مهم دیگر این عطر استفاده از شیشه هایی خاص و منحصر به فرد است که به دست هنرمندان چیره دست بریتانیایی، با طرح هایی ناب که میراث بریتانیای کبیر هستند، نقره کاری شده اند.جذاب، مدرن اما اصیل، بودیسیا قسمتی از تاریخ معاصر است که جسارت روایحش، شخصیت  مجلل و غنی عطر را به گونه ای شگفت نمایان می کند.

تلفیقی از سنت و میراث گرانبهای دوران کلاسیک بریتانیا. جشنواره شجاعت و اصالتی که در عطر های بودیسیا نمود یافته، اسارت و دنائت را به چالش می کشد.

ترکیباتی برخواسته از طبیعت و با بهترین کیفیت را با ذائقه بویایی فاخر در هم می آمیزد و با عطری متفاوت از تمام بوهایی که تا کنون شنیده اید، خود را به عنوان اثری یگانه از مجموعه ای  بی همتا، با خط بویی ماندگار، متمایز می کند.

هنگامی که اولین بار در فروشگاه "هَرودز"Harrods عرضه شد، خیلی زود جایگاه خود را به عنوان عطری منحصر به فرد در دنیای عطر "بلک هال" BlackHall پیدا کرد.

عطرهاییکه خیلی زود مورد تحسین  "هنری بندل" Henry Bendel، غول بزرگ دنیای عطر لاکچری در نیویورک قرار گرفت و موفقیت بی نظیر خود را با استقبال در فروشگاههای لاکچری "سلفریجز"Selfridges در بریتانیا، ادامه داد،  به گونه ای که داشتن این عطر های دلربا را به آرزویی برای خریداران عطر های گرانقیمت در دنیا بدل کرد.

نام بودیسیا نیز برگفته از دلاوریها و شجاعتهای ملکه قوم سلتی در بریتانیای قدیم است و ملکه ای قدرتمند و جنگ طلب را با طوق طلایی دور گردنش و طره های گندم گونش در رقص باد، روایت می کند.

بودیسیا با قدرت، شجاعت و درنده خویی خود الهام بخش شجاعت زنانه برای ملکه های دیگر از جمله الیزابت و ویکتوریا بوده است.

 

 

"مدیاژ، نمایندگی انحصاری فروش اینترنتی بودیسیا در ایران"

 

 

حالت‌نمایش
نمایش‌براساس

ادو پرفیوم زنانه و مردانه بودیسیا حجم 100ml مدل Complex "پیچیده"

عطر کمپلکس از بودیسیا را می توان نمادی مطلق از پیچیدگی و ظرافت دانست. این عطر با داشتن ترکیباتی از رزین بسیار قوی است و سمبلی برای استحکام و اعتماد به نفس به شمار می آید. عطری پرجذبه اما بی پیرایه و رک، با روایحی که نمیتوان به راحتی از آن گذشت. مانند احساسیست که پیچیدگیش را نه از ترکیبات پیچیده، بلکه از هنر و تجربه عطرسازانش می گیرد. سرشار از اعتماد به نفس، لبریز از عطرهایی خوشایند نفسانیات شامل: بخورات خوشبو، مشک، ریحان و مریم گلی. راز و رمزی حیوانی و فریبنده در این رایحه موج میزند. کمی عصاره ی بنفشه بُعد دیگری به این عطر میبخشد و اساس نامگذاری اش را که به معنای پیچیده است تضمین میکند. عطری سکسی و وسوسه انگیز است. پیچیده پس از خشک شدن عطری بسیار متمایز با حال و هوایی سرشار از حس اعتماد به نفس جنسی از خود بر جای میگذارد و ماندگاری فوق العاده ای روی پوست دارد.

ادو پرفیوم زنانه و مردانه بودیسیا حجم 100ml مدل Imperial "امپراطوری"

عطری دیگر از مجموعه "Power" با هان صلابت ویژه بودیسیا و همانطور که از نامش بر می آید بیانگر قدرت و احترام است و آنها را به گونه ای که شایسته یک امپراطوریست، بیان می کند. امپریال عطری است که از ابراز وجود هراسی ندارد و از مورد توجه قرار گرفتن لذت می برد. یک رایحه شرقی است که بی باکی و نترسی را درون خود پنهان کرده و با عطر گل ها و طبیعت، در احساسی عمیق و سرشار ریشه دوانده است. این عطر با ویژگی های خاص خود همچون رقصنده ای تمام توجهات را به سوی خود می کشد و به مردان و زنانی هدیه می شود که در پیچ و خم زندگی شجاعانه ایستادند و از هیچ چیز هراس بر دل راه ندادند.

ادو پرفیوم زنانه و مردانه بودیسیا حجم 100ml مدل Ardent "آتشین مزاج"

"آردنت" در سال 2012 به بازار عرضه شد و در مجموعه SPIRIT از عطرهای بودیسیا قرار دارد. به تبع نام خود عطری آتشین است که یادآور شبهای شرجی در سرزمینی عجیب و پر تب و تاب، در انبوهی از هوس و ماجراجویی است. نبضت را به دست می گیرد و آنقدر بالا میبرد تا در شور و حالی ناب مستت کند. رایحه فریبنده اش که از شیرینی های زمینی الهام گرفته شده است و رایحه ای تند و خوشایند از گلها به همراه دارد. ترکیباتی طبیعی و کمیاب که یادآور شبی اغواکننده است.

ادو پرفیوم زنانه و مردانه بودیسیا حجم 100ml مدل Blue Sapphire "یاقوت آبی"

ادوپرفیوم یاقوت آبی یکی از خاص ترین کار های عطرسازی بودیسیا است که در مجموعه "Exclusive" عرضه شده است که الهامی از خوی آزاد انسانی است. این عطر که الهام بخش طراحی آن 65 امین سالگرد عروسی ملکه الیزابت دوم و شاهزاده فیلیپ است در جعبه ساتنی سیاهش، احساسی شاهانه میبخشد. یاقوت آبی، سمبل هارمونی، وفاداری، دوستی و اعتماد است و افسانة ملکه بودیسیا را یادآور می شود. طراحی بلو سفیر بر اساس همین سنگ جواهر رمزآلود بوده است. رنگ آبی سلطنتی فالکون شیشه ای این عطر خیره کننده است و پوشش ورقه های طلایی که با یاقوت آبی کبود نقش ونگار پیدا کرده اند، درون جعبه "بلو سفیر" احساسی پرقدرت از ارزشمندی را نمایش می دهد.

ادو پرفیوم زنانه و مردانه بودیسیا حجم 100ml مدل Energizer " انرژی بخش"

این عطر از کالکشن "ویگور" Vigour، بازتابی از نیروی افسارگسیخته خون اصیل بودیسیاییست که در شیشه ای دست ساز ومنحصر به فرد، متمرکز شده است. انرجایزر، ذهن، روح و بدن شما را نیرویی تازه میبخشد و شما را برای شروعی قدرتمند مهیا می کند انرجایزر همانطور که از نامش بر می آید تزریق کننده سرزندگی و تازگی به روح و بدن است، با عطر بی نظیر مرکبات، این عطر برای شما سفری هیجان انگیز به گوشه ای از بهشت و کشف و شهود در زیبایی بی پایان آن را ترتیب می دهد. مناسب برای کسانیست که از مواجهه با چالشهای هر روزه لذت میبرند و مشکلات را به مواجهه می طلبند. حضور خود را با صدای بلند اعلام می کنند و همیشه برای شروعی جدید آماده اند و همانند تمامی محصولات بودیسیا از ماندگاری بوی بالایی برخوردار است.

ادو پرفیوم زنانه و مردانه بودیسیا حجم 100ml مدل Monarch "پادشاه"

یکی از دلایل موفقیت برند بودیسیا، توانایی فوق العاده در شناخت روحیات استفاده کنندگان از عطر هایش و نفوذ به درون آن و دادن احساسی زیبا به آنان است. برپایی صحنه ای مجلل با بازیگرانی برجسته که احساسی شاهانه به آنها میدهد، در حالی که اثری از اغراق و گزافه گویی در آن وجود ندارد. مونارک در سال 2015 به بازار عرضه شد و می توان آنرا مانند ویترینی رنگارنگ، سرشار از مواد و رایحه های متنوع و گاه متضاد دانست. تضادی که به آن زیبایی و فوق العادگی می بخشد. این عطر در عین حفظ شکوه و زیباییش برای همه افراد از هر سن و جنسیتی مناسب است و خود را محدود به هیچ چیز نمی کند.

ادو پرفیوم زنانه و مردانه بودیسیا حجم 100ml مدل Adventurss "بانوی جسور"

این ادوپرفیوم فوق العاده از "بودیسیا" که در مجموعه " Spirit" ارائه شده، نمودی است از دلفریبی قرن 21 ام. پراکنش روایح گرمش با ترکیبی عالی، و ماندگاری بالا، در تمام طول روز جسارتش را به رخ میکشد و آزادی روح شما را نمایندگی می کند. ادونچورز در واقع نمایشی از نوع نگرش ملکه بودیسیا به زندگیست. رها از هر بندی، آزاد اندیش، با صلابت و پر قدرت. عطر با اشاره زنجبیل شروع میشود که کمی با عطر هلو ملایم شده و شایعه وار و بی مهابا پیش می رود و گسترش می یابد. روایح آغازین، در فضایی این جهانی، با بوهای چوبی و مهیج نت های پایه به خوبی همدیگر را کامل می کنند. سفر در فضایی مسحور کننده، پر از هیجان و اتفاقات غیر منتظره دلهره ای شیرین بر دل می افکند اما هیچ کسی، یارای ایستادگی در برابر این وسوسه را نخواهد داشت.

ادو پرفیوم زنانه و مردانه بودیسیا حجم 100ml مدل Chariot "ارابه جنگی"

الهام بخش این عطر، ارابه جنگی ملکه بودیسیاست، آنگاه که با ارابه جنگی اش راه خود را از میان تمام کسانی که مقابلش هستند، باز می کند. یادبودی از این ارابه بر فراز ضلع غربی پل "وست مینیستر" لندن ساخته شده است که ملکه را پیروزمندانه با سر نیزه ای در دست نشان می دهد. عطر نیز همین پیروزمندی و روح سرکش را با ترکیبی از روایح متمایز ادویه ای، گل های خوشبو، در جنگلی سرشار از بوی میوه ها، به نمایش می کشد و همانند ملکه که منادی سرزندگی است، به جنگ مشکلات پیش رو می رود. این عطر با رایحه های شرقی و آکنده از گل های رنگارنگ و زیبا برای استفاده، هیچ حد و مرزی را برای مخاطبان خود قائل نیست. اگر شما یک دختر جوان هستید و یا یک آقا در میانسالی فرقی ندارد، هر دوی شما می توانید برای شیک تر به نظر آمدن از عطر "کاریوت" بودیسیا استفاده کنید.

ادو پرفیوم زنانه و مردانه بودیسیا حجم 100ml مدل Glorious "شکوه"

یک روز باشکوه تابستانی را تصور کنید، در باغی پر از شکوفه های سیب و هلوهایی رسیده بر شاخه ها. دراز بکشید و به انبوه رایحه های بازیگوش اجازه دهید تا تمامتان را تازه کنند. گلوریوس، عطری زنانه و لطیف از مجموعه “spirit” بودیسیا است که در سال 2012 به بازار عرضه شده است. این عطر شگفت انگیز با رایحه هایی که هم تندند و هم لطیف، مانند خود ملکه بودیسیا که در تضاد با روح لطیفش، جنگجویی دلاور است، اقتداری زنانه که هویت و زنانگی را به چالش می کشد و در تضادی زیبا با آن همگون می شود. و همین اقتدار و میل به پیروزی در ملکه، منبع الهام ساخت این عطر می شود. این عطر از خانواده میوه ای گلی است که گرما و زیبایی باغ های رنگارنگ را به ذهن متبادر می کند. رمز آلودگی این عطر همانند گنجی پنهان در دل یک بهشت سراسر گل و رنگ اغوا کننده است و هر مخاطبی را به دنبال کردن داستان گلوریوس تشویق می کند.
بالا