جستجو
Filters

چگونه  با استفاده از محصولات مراقبت از موی میریام کودو موهایی درخشان و خوش حالت داشته باشیم؟

دوشنبه، 19 تير‏ 1396

به دنبال موهایی زیبا و خوش حالت می گردید؟ موهایی که با استفاده مکرر از رنگ های موی شیمیایی، سشوار و اتوی مو باز هم درخشندگی و لطافت داشته باشند؟ راه داشتن موهایی زیبا در استفاده از محصولات مراقبت از موی میریام کودو نهفته است. استفاده از محصولات میریام کودو، زیبایی، درخشندگی، لطافت و شادابی را برای موها به ارمغان می آورد. ریزش مو با استفاده از محصولات این برند متوقف می شود و موخوره برای همیشه خداحافظی می کند. شامپو، ماسک مو و سرم های میریام کودو از نایاب ترین و پرخاصیت ترینترکیبات تشکیل شده اند که در نهایت موجب درخشندگی و لطافت موها می گردند.

چگونه  با استفاده از محصولات مراقبت از موی میریام کودو موهایی درخشان و خوش حالت داشته باشیم؟

محصولات طلایی میریام کودو

محصولات گلد میریام، با ترکیب اعجاب انگیز و بی نظیرش توانسته است رضایت بسیاری از مشتریان را جلب کند. در محصولات گلد میریام که شامل، شامپو، روغن ابریشمی، لوسیون، ماسک و سرم مو است از گرد طلای میکرونیزه استفاده شده است تا بار دیگر درخشش بی همتایی بر روی موها نقش ببندد. پودر طلا علاوه بر ایجاد هایلایت زیبا بر روی موها، به تقویت ساقه مو می انجامد. استفاده از ترکیبات دیگر در کنار گرد طلا، در محصولات گلد میریام، حس جدید و بی نظیری بر روی موها ایجاد می کند. روغن گلد میریام با ترکیبی از طلای 24 عیار و 10 روغن گیاهی مفید و بی همتا مانند روغن آرگان، روغن کاملیا، روغن ارگانیک بانوباب، روغن زیتون و تخم تمشک، روغن گل رز و بادام شیرین، تا عمق موها نفوذ می کند و جوانی را به تک تک سلول های مو تزریق می کند. از لوسیون های محبوب مشتریان میریام کودو، لوسیون گلد میریام است که با ترکیبات لاکچری و بی نظیرش، حالت ابریشمی به موها می بخشد. این لوسیون پوست سر را تقویت و موها را شاداب می کند. ماسک مو و سرم موی گلد میریام علاوه بر دارا بودن گرد طلا، حاوی عصاره خاویار، ارکیده امپریالیستی و روغن گیاهی آرگان است که این برند را متمایز از سایر برندها کرده است. 

محصولات آبی و سفید میریام کودو

رنگ آبی در محصولات میریام کودو نشانگر استفاده از عصاره خاویار است. خاویار مروارید سیاه در دل ماهی ها، اثرات شگفت انگیزی بر روی موها دارد. خاویار خونرسانی به پوست سر را افزایش می دهد و از ریزش مو پیشگیری می کند. موهایی ضخیم و خوش حالت، از هدایای این گوهر گرانبها در اعماق اقیانوس ها است. شرکت میریام کودو رنگ آبی را برای محصولات حاوی خاویار خود انتخاب کرده است. البته این بدین معنا نیست که خاویار فقط در سری آبی محصولات میریام کودو وجود دارد. برخی از محصولات سفید رنگ میریام کودو نیز منحصرا دارای خاویار هستند. خاویار در بیشتر محصولات میریام کودو استفاده می شود اما در محصولات آبی رنگ، از خاویار بیشتری نسبت به محصولات دیگر استفاده شده است. شامپوی مخصوص موهای سفید و خاکستری آبی رنگ میریام، حاوی رنگدانه بنفش و خاویار است که لک های زرد موها را بر طرف می کند و درخشش و مرطوبیت ایده آلی به موها می بخشد. ماسک موی حاوی خاویار میریام کودو، موهای شکننده و آسیب دیده را ترمیم می کند و از موها در برابر آسیب های محیطی محافظت می کند. به طور کلی تمامی محصولات حاوی خاویار که توسط برند میریام کودو تولید شده است، اثرات محسوس و بی نظیری بر روی موها به جای می گذارد که مشتریان با یک بار مصرف نیز، شاهد این تغییرات خواهند شد.

چگونه  با استفاده از محصولات مراقبت از موی میریام کودو موهایی درخشان و خوش حالت داشته باشیم؟

 

محصولات سفید و سیاه میریام کودو

در محصولات میریام کودو از ترکیبات مغذی متعددی برای پوست و موی سر استفاده شده است. در میان این ترکیبات مغذی، عنصر پلاتین و پودر درخشان الماس، متمایز از سایر ترکیبات جلوه می کند. گرد الماس، تعادل الکتریکی مو را حفظ می کند و از رنگ مو محافظت می کند. پودر الماس همراه با روغن های گیاهی درونی محصول، روند پیری موها را به تعویق می اندازد و موها را در برابر اشعه های مخرب UV حفظ می کند. آب رسانی و حفظ رطوبت موها در محصولات حاوی پودر الماس و پلاتین، درخشش موها را بی بدیل می کند و حالت ارتجاعی به موها می بخشد. پلاتین یکی از گرانبهاترین فلزات در جهان است که در محصولات سفید و مشکی میریام کودو همراه با پودر الماس وجود دارد تا با کمک ترکیبات دیگر، تاثیرات بی نظیری بر روی موها بگذارد.

 

 

نظر بدهید
بالا