جستجو
Filters
Close

چرا مخاطبان عطر نیش همیشه خاص هستند؟

دوشنبه، 04 بهمن 1395

ادکلن لاکچری
به دلیل کیفیت بالا، قیمت بالا و محدودیت حجم تولید، این عطرها همیشه مخاطبان خاص و اندکی دارد و کمتر کسی توان پرداخت هزینه برای داشتن چنین عطرهایی را دارد. همچنین گاهی به دلیل عجیب و غریب بودن رایحه ها باید این نکته را پذیرفت که عطرها قابلیت راضی کردن عده کمی از افراد را داشته  و عامه مردم آن ها را نمی پذیرند. اما آن عده از افرادی که همیشه به دنبال کالاهای خاص و منحصر بفرد می گردند گاهی حاضر می شوند مبالغی هنگفت برای داشتن عطری خاص که تنها نشان دهنده شخصیت خودشان است را پرداخت نمایند.

یکی از دلایل گرانقیمت بودن عطرهای نیش کمیابی مواد اولیه است و این که گاهی این عطرها از یک ماده ساخته نمی شوند بلکه از ده ها نوع ماده برای ساخت آن ها استفاده می شود. این کمبود مواد اولیه و محدودیت تولید این عطرها در کنار تقاضای روزافزون آن هاست که قیمت بالایی برای عطر نیش تعیین می کند.

باور این نکته سخت است که تولیدکنندگان عطرهای نیش همیشه از رایحه ها و بوهای غیرعادی برای ساخت عطرها استفاده می کنند! تصور کنید ساخت عطر با رایحه عجیب عرق انسان و یا بوی بدن انسان می تواند یکی از انتخاب های این سازندگان باشد.

این که کسی بین عطر های معمول و عطر های نیش یکی را انتخاب کند، کاملا بستگی به انتظاری دارد که او از یک عطر و خوشبو کننده دارد. این که فقط انتظار خوشبویی از عطر دارد و یا نه؛ علاوه بر خوش بویی انتظار دارد در ذهن اطرافیان خود باقی بماند.اگر کسی از یک عطر انتظار دارد تا شخص او را در خاطر اطرافیان زنده کند پس باید سراغ عطرهای نیش برود.

 

نظر بدهید
بالا