Search
Filters
Close

ماسک موی خوب از چه موادی ساخته می شود؟

Monday, July 10, 2017

اصولا ماسک های مو از مغذی ترین مواد برای تقویت موها ساخته می شوند. با توجه به افزایش استفاده از مواد شیمیایی بر روی موها، شرکت های آرایشی در صدد تولید محصولات مراقبتی از مو برآمدند تا بار دیگر در زیبایی هر چه بیشتر مشتریانشان، نقشی ایفا کنند. در میان شرکت های تولیدی محصولات مراقبتی پوست و مو، نام میریام کودو درخشان تر از دیگر شرکت ها می درخشد. یک ماسک موی خوب از مواد خوب و مرغوب تشکیل شده است. استفاده از هر موادی در ترکیبات ماسک مو، نیازمند تحقیق و تجربه است. برندهای برتر، همواره بهترین مواد را در ساختار محصولاتشان وارد می کنند که در ذیل بخشی از این ترکیبات را به اختصار توضیح خواهیم داد.

گرد طلا در ماسک های مو

طلا، عنصری شگفت انگیز و پر خاصیت است که در محصولات مراقبتی مو در برخی برندها علی الخصوص برند میریام کودو، قرار دارد. گرد طلا، نرمی و لطافت، درخشندگی و حالت ابریشمی به موها می بخشد. هایلایت زیبایی که پس از شستشوی ماسک مو، بر روی موها ایجاد می شود، بخشی از زیبایی ظاهری گرد طلا درون ماسک های مو است. 

روغن خاویار در ماسک های موی مرغوب

شاید به نظر عجیب بیاید که راز زیبایی موها، در دل ماهی های کوچک و بزرگ اقیانوس ها نهفته باشد اما این حقیقت برای مصرف کنندگانی که از محصولات حاوی روغن خاویار استفاده می کنند به حدی عیان است که آن ها پس از هر بار مصرف، بیش از پیش به خرید دوباره این محصولات ترغیب می شوند. در ترکیبات یک ماسک موی با کیفیت، روغن خاویار وجود دارد. ماسک موی دارای خاویار، سلول های مرده پوست سر را جدا می کند و پوست سر را سم زدایی می کند. لایه برداری از پوست سر و بازسازی دوباره آن، فولیکول های مو را تحریک می کنند. از این رو ریزش موها کاهش می یابد و موها جان دوباره می گیرند.

 

 

 

وجود خاویار در ترکیبات محصولات مراقبتی از مو، سبب افزایش خونرسانی به پوست سر و در نتیجه افزایش رشد و تقویت موها می شود. خاویار ماده ای گرانبهاست که از دل اقیانوس ها به مقدار محدود استخراج می شود. شرکت های آرایشی با پی بردن به خواص بی نظیر این مروارید سیاه، به استفاده از این ماده در ترکیبات محصولات خود روی آورده آورنده اند. خاویار با ضخیم کردن مویرگ های زیرین پوست سر، خونرسانی و اکسیژن رسانی به فولیکول های مو را افزایش می دهد. موهایی ضخیم و پر پشت، از هدایای این ماده گرانبها است. ماسک موی میریام کودو حاوی خاویار است که در کنار سایر ترکیبات، لطافت و زیبایی را به موها هدیه می دهد. این ماسک مو، از موخوره و شکنندگی موها پیشگیری می کند. 

الماس و پلاتین، مواد نایاب و ارزشمند در ماسک های مو

ماسک های با کیفیت حاوی الماس و پلاتین اند. در میان ماسک های موی مرغوب در جهان، ماسک موی لوکس از برند میریام کودو، حاوی الماس و پلاتین است که موجب پر پشتی و درخشندگی بی نظیر موها می شود. با مصرف این ماسک مو، حیات مجدد به ساقه های مو باز می گردد و موهای نازک و کم حجم، ضخیم و پرپشت می شوند. رطوبت رسانی و محافظت از اشعه های مخرب محیطی، بخشی از فواید پلاتین و الماس درون این محصول است.

 

 

Mirim quevedo 1

 

به طور کلی یک ماسک موی مرغوب، از مواد تغذیه کننده مو ساخته می شود. از ترکیبات آن ها می توان به روغن آرگان ارگانیک، چای سبز، عصاره ارکیده، کره درخت روغن قلم، پرو ویتامین B5، کلاژن دریایی پپتید، کراتین پپتاید هیدرولیز شده و خاویار اشاره کرد.

روغن آرگان که در دنیا به مقدار محدود به دست می آید از جمله روغن های مغذی مو است که در بسیاری از محصولات آرایشی مورد استفاده قرار می گیرد. این روغن پوست سر را تغذیه می کند و شادابی را به موها و استحکام را به ریشه های مو می بخشد.

ویتامین های گروه ب که در بسیاری از ماسک های مو وجود دارد نقش احیا کنندگی موها و افزایش رشد موها را به عهده دارند.

روغن ارگانیک بائوباب، روغن بادام شیرین و روغن گل رز، به همراه روغن زیتون، جوانی را به موها هدیه می دهند. ماسک های موی مرغوب علی الخصوص، ماسک های تولید شده توسط شرکت میریام کودو، از انواع روغن های گیاهی مغذی مو تهیه شده اند که حس ابریشمی مضاعفی را به موها می بخشند.

 

Mirim quevedo 2

Leave your comment
top