جستجو
Filters
Close

ادکلن نیش

دوشنبه، 04 بهمن 1395

عطر و ادکلن نیش
عطرهای معمولی در حجم زیاد تولید می شوند و شما می توانید آن ها را در هر فروشگاهی پیدا کنید اما عطرهای نیش به میزان کم و در مقیاس های کوچک و تنها برای بازار هدف کوچکی تولید می شوند. بسیاری بر این عقیده هستند که بالا بودن کیفیت با کم بودن کمیت رابطه مستقیم دارد. اگر با دقت، نگاهی به ساختار این عطرها و مواد تشکیل دهنده آن ها که اغلب از مواد کمیاب و طبیعی است، بیاندازیم می بینیم که این عقیده خیلی هم نادرست نیست!

در مورد برتری عطرهای نیش بر عطرهای رایج و معمولی بازار، نظرات متفاوتی وجود دارد. به طور کلی می توان گفت که هیچکدام از این دو بر دیگری برتری ندارند و هرکدام مشتریان خاص و منحصر به فرد خود را دارند. 

 

معرفی برخی از برندهای عطر و ادکلن نیش 

PHILOSOPHY

این عطر مجموعه ای از بیست و سه رایحه مختلف است. هر ترکیبی در این عطر منحصر بفرد رایحه ای از دنیای باستان را به ما هدیه می کند.دنیایی که در آن از مواد بکر و خام برای خلق چیزهای با ارزش و جدید بهره می بردند. رایحه های این عطر به گونه ای با هم در آمیختند که ماندگاری بالایی دارند.

SPIGO

Spigo که نام رومی گیاه اسطوخودوس است رایحه فضاهای تابستانی را که باد به همراه خود می آورد در ذهن ما زنده می کند. رایحه لیمو و محتویات با کیفیت این عطر،روغن های باارزش ، عصاره اسطوخودوس ،میوه سرو،ریحان و گل ژرانیوم که با هم در این عطر آمیخته شده اند  بوی کشمیر و زمین های شنی را با رایحه لطیف وانیل  به مشام می آورد.

 Jurney  BOIS 1920 Travel Set 

Travel Set یک کالکشن غیرمعمول برای افرادی است که انتخاب هرروزه آن ها BOIS 1920 است. این عطر مد روز جعبه ای زیبا وهنری دارد و ترکیبی از شکوه و سادگی است.

ART PIECE

BOIS 1920 ORO: Limited Edition

کالکشنی خاص که در تعداد بسیار محدود در سراسر دنیا ساخته شده و بسیار اختصاصی است.این عطر منحصر بفرد با توجه زیادی به جزییات ساخته شده است و یک قطعه هنری بسیار خوب است. این عطر رایحه قوی  و عمیق و تا حدودی مبهم و جذاب دارد. ترکیبی از گیاه جنسینگ، تمشک  وبعضی از میوه های غیر معمول،گل رز,  و زنبق این عطر را به ترکیبی حیرت انگیز مبدل کرده است.

LUBIN GALAAD

اساس رایحه این عطر از چرم ،چوب ، تنباکوودرخت سدر مدیترانه ساخته شده است. در کنار این رایحه ها از عطر رزماری و سرو هم استفاده شده و در تلفیقی با بوی صمغ و هل، سازندگان عطر LUBIN GALAAD را خلق کرده اند. این عطر روزهای آرام و خنک کوهستان را با بوی درخت سرو که در هوا آمیخته شده را به خاطر ما می آورند.

نام این عطر از سرزمین جلعاد (GALAAD)در مصر که کاروان ها برای گرفتن صمغ گیاهان به ان سفر می کردند گرفته شده است.

LUBIN KORRIGAN

رایحه این عطر از درختی به نام "Caramel wood" گرفته شده که شیره ای به شیرینی تافی انگلیسی دارد. این رایحه با عطرهای دیگری مثل سیب وحشی،سرو و زعفران در هم آمیخته تا بیانگر دنیایی رمز آلود باشد. بویی که از این عطر به مشام می خورد به نرمی خامه است و مانند عصاره مالت کمی تلخی با خود به همراه دارد.

در مزارع آمریکا اقوامی به نام KORRIGAN بودند که به جمع آوری میوه های سرو و دانه های راش می پرداختند و سپس در غارهای تاریک این دانه ها را با زعفران و دود طعم دار می کردند. نام این عطر به دلیل شباهتی که در رایحه با مواد ساخته شده توسط این قوم دارد از روی آن ها برداشته شده است. 

 BLACK JADE

باغ رمز آلود ملکه

این عطر آخرین بازمانده از رایحه های باغ رمزآلود ملکه به شمار می آید.تقلید و کپی از روی این رایحه ها توسط یک فرد بی احتیاط رمز و راز آن را برملا کرد.این رایحه متعلق به ملکه ای بوده که در یک باغ سرشار از گل های سرخ زندگی می کرده است. این عطر از رایحه های صمغ زرد،نارنج و هل ساخته شده است.

 

 

نظر بدهید
بالا